مزایای خرید زمین در شمال

خرید زمین در نوشهر

مزایای خرید زمین در شمال :

خرید زمین در شمال یکی از راه های اصولی سرمایه گذاریست که همیشه داغترین و مهم ترین بخش اقتصادی کشور محسوب می شود. اگر اندکی در امر سرمایه گذاری تحقیق کرده باشید متوجه شده اید که افرادی که اندکی سرمایه در دسترس دارند اقدام به خرید زمین کرده اند؛ خرید زمین به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود و می توان چنین گفت که خرید زمین در شمال از بهترین شیوه های درآمد زایی است که با سود بسیاری همراه است و همچنین بدلیل مزیت هایی که به همراه دارد ، سرمایه گذاران را به سمت خود جذب کرده است که به این مزیت ها اشاره ای می کنیم:

هزینه و نگهداری کمتر:

اولین و مهم ترین مزیت خرید زمین در شمال همین مورد است؛ توجه کنید ، خرید ویلا، آپارتمان و باغ هر کرام به در نوع خود دردسر هایی را شاملند، اما زمین کمترین دردسر را برای خریدار دارد. زمین‌های خالی که هنوز هیچ استفاده از آن‌ها نشده است از نظر هزینه‌های جانبی، بسیار مقرون به صرفه هستند. همچنین مالک زمین، نگرانی‌های مربوط به پرداخت آب و برق، لوله‌کشی‌ها و … را ندارند.

خرید زمین شهرکی سیسنگان
خرید زمین شهرکی سیسنگان

حق مالکیت مستقیم:

دومین مزیت خرید زمین در شمال این گزینه است؛ حال این به چه معناست؟ شما سرمایه گذار و خریدار محترم در شمال مبلغی پول نقد برای سرمایه گذاری در نظر گرفته اید، وقتی قصد به سرانجام رساندن آن را داشته باشید طبق تحقیقاتی به این نتیجه میرسید که اقدام به  خرید زمین در شمال کنید ؛ چرا؟ زیرا شما این پول را بدون دردسر به فروشنده زمین میدهید و بعد از مدت کوتاهی بدون دردسر سند آن زمین به نام شما شده و شما مالک زمین مسکونی در شمال می شوید که حتی میتوانید به واسطه آن وام بانکی نیز دریافت کنید.

افزایش ارزش  و قیمت زمین در طول زمان:

با توجه به این که با توجه به نوسانات بازار قیمت ملک بخصوص زمین در حال افزایش قیمت است. برخلاف تصور بسیاری از افراد برخلاف ملک های تهران، شاهد رشد قیمتی در زمین های شمال کشور هستیم. پس خرید زمین در شمال مطمئن ترین و سود آورترین راه برای سرمایه گذاری به حساب می آید.

شروع فعالیت ساخت و ساز:

بدلیل ساخت و ساز های بسیاری که در شمال کشور انجام شده از شهرک سازی تا ساخت ویلاهای مستقل ، با خرید زمین در شمال میتوانید ارزش سرمایه خود را چند برابر کنید.

به صرفه بودن در مقایسه با زمین های توسعه یافته:

معنای این معیار این است که خرید زمین در شمال در مقایسه با زمین هایی که ساخته شده و یا توسعه پیدا کرده دردسر های کمتری  دارد. یکی از این دردسرها مالیات و عوارضی ست که برای املاک ساخته شده در نظر می گیرند. مالکین زمین نیازی به پرداخت هزینه های جانبی مشابه ویلاهای ساخته شده در دراز مدت ندارند. از طرفی اگر شما قصد فروش زمین را داشته باشید انگیزه بیشتری برای فروش دارید زیرا برای فروش ویلا دغدغه دیگری برای براورد هزینه بنای ساخته شده دارید.

نکته بعدی که بسیار اهمیت دارد این است که زمین هر ساله شاهد افزایش قیمت است ولی ملک های ساخته شده نقش کمرنگی در معاملات دارد.

حال با توجه به نکاتی که برای شما نام برده افرادی که قصد سرمایه گذاری و ساخت و ساز را در شمال دارند خرید زمین در شمال مخصوصا در محدوده نوشهر بسیار مقرون به صرفه است.

خرید زمین در شمال در استان مازندران اگر جنبه سرمایه گذاری داشته باشد به سه دسته تقسیم می شود:

 برای مشاهده زمین های موجود به صفحه خرید زمین در نوشهر  مراجعه کنید .

 برای مشاهده زمین های موجود به صفحه  خرید زمین در نور مراجعه کنید .

 برای مشاهده زمین های موجود به صفحه  خرید زمین در رویان مراجعه کنید .

 

حتما از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا بهترین فایل هارو به بهترین قیمت به شما معرفی کنند

مشاوره رایگان  0114555

املاک شهریارپور

مقایسه آگهی ها

مقایسه