فروش آپارتمان ساحلی در نور کد 385

  • 3,745,000,000تومان
  • 3,745,000,000تومان

جزئیات

به روز شده در اکتبر 26, 2021 در 8:29 ب.ظ
  • کد ملک: 385
  • قیمت: 3,745,000,000تومان
  • متراژ ملک: 102
  • اتاق خواب: 2
  • نوع ملک: آپارتمان
  • آدرس: مازندران - نوشهر
  • شماره تماس: 0114555

توضیحات

فروش آپارتمان ساحلی نور:

خرید آپارتمان در نور یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری در شمال است . از بین خریداران آپارتمان در شمال اکثرا بدنبال آپارتمان ساحلی هستند و استدلالشان بر این است : « وقتی از آپارتمان در میایم و وارد آپارتمان دیگری میشویم باید جذابیتی داشته باشد.» حال ما به این دسته از افراد آپارتمان ساحلی در منطقه تمیشان ، 5 کیلومتری نور را معرفی می کنیم.

مشخصات آپارتمان ساحلی نور :

آپارتمان 6 طبقه که در هر طبقه یک واحد قرار دارد و قواره دوم از ساحل ساخته شده است ، طبقه چهارم این آپارتمان به متراژ 107 متر برای فروش در نظر گرفته شده که تماما مبله به شما تحویل داده می شود. همچنین 2 خواب این واحد تماما مستر بوده و شیر آلات و سرامیک های مدرن در آن بکار رفته است. لازم به ذکر است که برای گرمایش این واحد از پکیج و برای سرمایش اسپیلت نصب شده است.

از نکاتی که برای خرید آپارتمان در شمال مورد توجه خریداران است، داشتن پارکینگ، آسانسور و انباری شخصی برای هر واحد ، که این آپارتمان برای تمامی واحد ها این مورد ها را در نظر گرفته است.

مدارک این آپارتمان تکمیل است و به خریداران موقع تحویل کلید ارائه می شود.

نکته جذاب و قابل توجه این آپارتمان این است که از واحدی که برای فروش قرار داده شده دید کامل دریا بصورت ابدی از تراس سالن و خواب ها در اختیار ساکنین می باشد.

صحبتی کوتاه با افرادی که قصد خرید ملک در شمال دارند :

همانطور که می دانید ویلاهای ساحلی در شهر های شمالی قیمت های بسیار بالایی دارند و بسیاری ار افراد مشتاق ملک های ساحلی، توانایی خرید این گونه ویلاها را ندارند. پیشنهاد ما به این دسته از خریداران این است که با خرید یک واحد آپارتمانی نزدیک به ساحل با چشم انداز بینظیر و آرامش بخش دریا می توانید به علاقه مندی خود برسید.

خرید آپارتمان در نور

فقط کافیست در انتخاب خود دقت کنید و آپارتمانی را انتخاب کنید که عمر بنای بالایی داشته باشد و مانند آپارتمان نام برده با استفاده از متریال مرغوب ساخته شده باشد؛ زیرا بناهای ساحلی بدلیل رطوبت بالا زودتر از ملک های جنگلی فرسوده می شوند.

همراه با کارگزاران ملکی شهریارپور می توانید به هر آنچه که در ذهن دارید به راحتی دست پیدا کنید.

مشاوره رایگان 0114555

آگهی های مشابه

مقایسه آگهی ها

مقایسه