آپارتمان دو خوابه در نور کد 386

  • 5,000,000,000تومان

آپارتمان دو خوابه در نور کد 386

  • 5,000,000,000تومان

جزئیات

به روز شده در اکتبر 26, 2021 در 8:28 ب.ظ
  • کد ملک: 386
  • قیمت: 5,000,000,000تومان
  • متراژ ملک: 200
  • اتاق خواب: 3
  • نوع ملک: آپارتمان
  • آدرس: مازندران - نور
  • شماره تماس: 0114555

توضیحات

خرید آپارتمان دو خوابه در نور :

خریداران آپارتمان در شمال دو دسته هستند ، عده ای بومی همان شهر و منطقه هستند ، عده ای ساکنین شهر های بزرگ هستند که قصد مهاجرت دارند و یا برای ایام تعطیل و مسافرت های شمالی دست به خرید می زنند.

آپارتمانی که برای معرفی در این قسمت قرار گرفته شده ، داخل شهر نور و در یکی از خیابان های معروف و برند این شهر ساخته شده است.

مشخصات ملک آپارتمان دو خوابه در نور :

آپارتمان شش طبقه تک واحدی آسانسوردار مجهز به پارکینگ و انباری مجزا برای هر واحد در بهترین نقطه نور قرار گرفته شده است

طبقه دوم و ششم این آپارتمان برای فروش قرار گرفته شده است که به متراژ 200 متر ودارای 2 خواب مستر می باشد.

امروزه شهرهای شمالی کشور علاوه بر اینکه محلی برای تفریح و استراحت ما محسوب می شوند، یک موقعیت خوب برای سرمایه گذاری در شمال می باشند.

شما می توانید با توجه به سرمایه ای که دارید، در یک زمینه ای در شهرهای زیبای شمال کشورمان فعالیت داشته باشید. با این کار می توانید یک اندوخته ای از این طریق برای آینده تا کنار بگذارید و مطمئن باشید به واسطه انجام این کار، باگذشت زمان به سود خوبی برسید.

خرید آپارتمان در نور

در بین استان های شمالی کشورمان، استان مازندران یکی از پر طرفدارترین مناطقی است که می توانید برای سرمایه گذاری در شمال انتخاب نمایید.

این استان علاوه بر جاذبه های گردشگری خوبی که دارد، محیطی را فراهم آورده تا از نظر سرمایه گذاری نیز بتوانند رتبه خوبی را در بین شهرهای شمالی از آن خود کنند.

شهرستان نور از نظر آپارتمان سازی و برج سازی بسیار قوی می باشد. شما یکی از تصمیمات خوبی که می توانید برای خود بگیرید، این است که آپارتمانی را برای خود در نور خریداری کنید. خرید آپارتمان در نور باعث می شود مکانی را برای خود داشته باشید که وقتی به سفر می روید دیگر نگران محل اقامت خود نباشید.

از سوی دیگر، خرید آپارتمان در شمال برای زندگی نیز بهتر است و امنیت بیشتری دارد. این برای افرادی که قصد مهاجرت به شهرهای شمالی کشور را دارند بسیار مناسب است و می توانند با خیال راحت در آپارتمان خود زندگی کنند و به هر چیزی که احتیاج دارند به راحتی دسترسی داشته باشند.

برای خرید آپارتمان در شمال با مشاوران ملکی شهریارپور تماس گرفته و جهت بازدید هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

آگهی های مشابه

مقایسه آگهی ها

مقایسه