زمین بحر جاده در سیسنگان نوشهر کد 403

  • تماس بگیرید

زمین بحر جاده در سیسنگان نوشهر کد 403

  • تماس بگیرید

جزئیات

به روز شده در نوامبر 24, 2021 در 3:19 ب.ظ
  • کد ملک: 403
  • قیمت: تماس بگیرید
  • متراژ زمین: 420 تا 600
  • نوع ملک: زمین
  • آدرس: مازندران - نوشهر- سیسنگان
  • شماره تماس: 0114555

توضیحات

زمین شهرکی بحر جاده اصلی در سیسنگان نوشهر

خرید و فروش زمین در شمال یکی از راه های کسب و کار پر سود به حساب می آید. برای افرادی که قصد خرید ویلا در شمال دارند ولی بسیار سخت پسندند و یا دستی در ساخت و ساز دارند بهترین راه، خرید زمین در شمال است. داخل شهرکی بسیار مطمئن با نگهبانی 24 ساعته شما می توانید زمین مسکونی خریداری خرده و باب میل خود ویلا سازی کنید. بعد از ساخت ویلا تصمیم با خودتان است، یا آن را فروخته و همین روند را ادامه می دهید، یا از ویلای ساخته شده برای مصرف شخصی خود استفاده می کنید.

اگر شما قصد خرید زمین در شمال را دارید و همچنین روشی که برایتان توصیف کردیم معقول بوده، پیشنهاد می شود به خرید زمین در نوشهر و در منطقه سیسنگان فکر کنید.

مشخصات زمین شهرکی در ونوش نوشهر:

برخیابان اصلی که به اصطلاح جاده کناره نامیده می شود، شهرکی با 14 قطعه تفکیک شده قرار دارد که 4 قطعه آن در مساحت های 420 متر تا 600 متر برای فروش قرار گرفته شده. این قطعات خوش نقش، داخل بافت مسکونی ، دارای سند تک برگ و همچنین جواز ساخت می باشد.

یعنی شما با خرید یک قطعه زمین در این شهرک دردسر گرفتن جواز را نیز ندارید.

همچنین بدلیل داشتن کاربری مسکونی هیچگونه خللی در گرفتن پایان کار برایتان بوجود نمی آید.

از مزیت های خرید زمین داخل این شهرک ، نزدیک بودن به ساحل است. یعنی اگر دوس دارید ویلایی ساحلی داشته باشید اما نیاز به پول زیادی دارد ، با خرید زمین در این شهرک می توانید ویلایی بسازید که تا دریا 2 دقیقه فاصله دارد.

خرید زمین بی دردسر، بدون دغدغه سند، با جواز ساخت ، داخل شهرک برند که کاربری مسکونی هم داشته باشد بهترین مورد برای خرید ، ساخت و سرمایه گذاری می باشد.

پس این موقعیت عالی را از دست ندهید و با خرید زمین در نوشهر، با همراهی املاک شهریارپور و ساخت ویلا در آن هم از طبیعت شمال لذت ببرید و هم برای سرمایه خود فکری مفید کرده باشید.

مشاوره رایگان 0114555

 

برای دریافت قیمت زمین در ونوش ، قیمت زمین در وازیوار ، قیمت زمین در چلندر با ما در ارتباط باشید

آگهی های مشابه

مقایسه آگهی ها

مقایسه