ویلای استخردار شهرک برند سیاهرود نوشهر

  • تماس بگیرید
  • تماس بگیرید

جزئیات

به روز شده در مارس 9, 2022 در 2:48 ب.ظ
  • کد ملک: 439
  • قیمت: تماس بگیرید
  • متراژ ملک: 670
  • متراژ زمین: 710
  • اتاق خواب: 4
  • نوع ملک: ویلا
  • آدرس: مازندران - نوشهر

توضیحات

خرید ویلای استخردار شهرک برند سیاهرود :

در عصر امروز و در گیر و دار زندگی، ساکنین شهر های بزرگ مخصوصا تهران بدنبال اولین فرصت برای فرار از آلودگی، ترافیک و روزمرگی هستند. پس عزم سفر کرده و به سمت شمال روان می شوند تا از کسالت زندگی روزمره خارج شوند.

موردی که در اینجا قصد معرفی به شما داریم یکی از مورد های فوق مدرن می باشد.

مشخصات ویلا:

این ویلا دارای 710 متر زمین و 670 متر بنای دوبلکس فوق مدرن با 4 خواب مستر می باشد.

تمامی مدارک قانونی آماده تحویل به خریدار است و انشعابات وصل می باشد. همانطور که مشاهده می کنید این ویلا با متریال خاص و با طراحی فوق العاده ساخته شده و دارای امکاناتی چون استخر 4 فصل، جکوزی، روف گاردن با تجهیزات عالی اعم از آلاچیق و باربیکیو می باشد.

شهرکی که این ویلا داخل آن ساخته شده، از شهرک های برند منطقه نوشهر و در محدوده روستای معروف سیاهرود می باشد که از نظر جغرافیایی نزدیک شهر رویان و در حوضه شهرستان نوشهر به حساب می آید.

برای خرید ویلا در نوشهر باید گزینه های مختلفی را در نظر بگیرید. اگر ویلای مد نظرتان شهرکی ست در اولین قدم باید از محیط خرید مطمئن شوید و در مرحله ی بعدی خوب بودن شهرک حائز اهمیت است. بعد از آن می رویم در پی ویلا که این ویلا باید داخل بافت مسکونی، دارای سند تک برگ ششدانگ و دارای طراحی خاص باشد.

داشتن استخر از دیگر آپشن های یک ویلاست که از ملاک های بسیاری از افراد مایل به خرید ویلا در شمال به حساب می آید.

گزینه بعدی قابل بررسی روف گاردن است؛ طبیعتا برای خرید ویلا در نوشهر داشتن چشم انداز مورد قابل اهمیت در ذهن خریداران است. ویلایی که خریداری می کنید باید این مزیت را دارا باشد که شما چشم انداز بی نظیری از طبیعت شمال در ویلایتان داشته باشید. اگر ویلای خریداری شده دارای روف گاردن باشد شما میتوانید در کنار همراهانتان در محیط روف گاردن لذت تماشای طبیعت شمال را به همراه داشته باشید.

ویلای مورد نظر ما تمامی گزینه های مثبت برای خرید و سرمایه گذاری را داراست. چنانچه این ویلا مورد نظر قرار گرفت میتوانید با مشاوران ملکی شهریارپور از طریق شماره درج شده بر روی سایت تماس بگیرید و جهت بازدید هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

حتما از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا بهترین فایل هارو با بهترین قیمت به شما معرفی کنند

مشاوره رایگان

آگهی های مشابه

مقایسه آگهی ها

مقایسه