فروش ویلا شهرکی 310 متری در نوشهر

  • تماس بگیرید

فروش ویلا شهرکی 310 متری در نوشهر

  • تماس بگیرید

جزئیات

به روز شده در آگوست 2, 2022 در 12:00 ب.ظ
  • کد ملک: 448
  • قیمت: تماس بگیرید
  • متراژ ملک: 280
  • متراژ زمین: 310
  • نوع ملک: ویلا

توضیحات

فروش ویلا شهرکی 310 متری در نوشهر

با سلام خدمت همراهان همیشگی سایت املاک شهریارپور این بار در کنار شما هستیم با معرفی یک ویلا شهرکی در منطقه برند ونوش پس با ما همراه باشید .

همانطور که میدانید اغلب سرمایه گذاران منطقه نوشهر را به عنوان مقصد خرید خود انتخاب میکنید چون از دید سرمایه گذاری پتانسیل این منطقه با توجه به توریستی بودن و همچنین در آینده نزدیک جز مناطق آزاد شدن دلیل بر تمرکز در این منطقه بسیار زیاد است .

حال این ویلا در منطقه برند ونوش که یکی از مناطق تهرانی نشین در شهرستان نوشهر هست میپردازیم .

این ویلا داری 310 متر زمین در بنایی با متراژ 280 متر مربع که دارای 4 خواب و 1 مستر میباشید واقع شده . این ویلا در شهرکی برند با مشاعات بینطیر قرار دارد همچنین دارای حیاط وسیع با گل کاری  و درخت کاری های زیبا محیط دلنشینی را برای ساکنین این ویلا به ارمغان می آورد .

حال اگر به فکر خرید ویلا در شمال افتاید ما به شما منطقه خوش اب و هوای نوشهر را معرفی میکنیم

این منطقه پتانسیل رشد بالایی دارد هرچند ویلایی که در منطقه نوشهر قرار دارند نسبت به سایر شهر های مازندران دارای قیمت های بالاتری هستند آن هم به علت برند و خاص بودن منطقه می باشد . البته باید این را هم در نظر گرفت که اگر شما در این منطقه ویلا خریداری کنید مسلما سرمایه شما در بازه زمانی کوتاه تری به رشد میرسه . با توجه به توضیحات گفته شده عموما دو دسته وارد این منطقه میشوند . 1-  خریدار با دید خرید ویلا برای سکونت در بازه های زمانی مختلفت ، 2 – خریدار با دید سرمایه گذاری آن هم به علت برند و خاص بودن منطقه

هر دوی این خریداران سود های چند برابری میکنند چون انتخاب منطقه در قیمت گذاری ویلا یا زمین بسیار تاثیر دارد .

حال اگر قصد خرید ویلا در نوشهر منطقه برند ونوش را دارید  میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران متخصص و متعهد املاک شهریارپور که دارای 4 شبه فعال در مازندران و 2 شعبه فعال در تهران است در ارتباط باشید و الویت های خرید خود را مطرح کنید تا مشاوران ما در انتخاب بهترین ویلا یا زمین در کنار شما باشند تا بتوانید علاوه بر خرید مناسب ، در امر سرمایه گزاری هم آینده ی روشنی داشته باشد و سرمایه شما به حداکثر سود دهی برسد . این اطمینان را به شما میدهیم که مجموعه ما در امر مشاوره اصل صداقت را هیچ وقت فراموش نمیکند ، سابقه حضور مستمر مجموعه در این فعالیت خود دلیلی بر این گفتار است  .

حتما از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا بهترین فایل هارو با بهترین قیمت به شما معرفی کنند

مشاوره رایگان

 

آگهی های مشابه

مقایسه آگهی ها

مقایسه