ویلا استخردار شهرکی در سیسنگان نوشهر کد 398

  • 25,000,000,000تومان

ویلا استخردار شهرکی در سیسنگان نوشهر کد 398

  • 25,000,000,000تومان

جزئیات

به روز شده در نوامبر 9, 2021 در 12:32 ب.ظ
  • کد ملک: 398
  • قیمت: 25,000,000,000تومان
  • متراژ ملک: 500
  • متراژ زمین: 670
  • اتاق خواب: 4
  • نوع ملک: ویلا
  • آدرس: مازندران - نوشهر - سیسنگان
  • شماره تماس: 0114555

توضیحات

ویلا استخردار شهرکی در سیسنگان نوشهر

خریداران ویلا در شمال هر کدام با سلیقه های متفاوت و ملاک های مختص به خود اقدام به خرید می کنند.

یکی از سبک هایی که به ندرت ساخته می شود اما بسیار خاص و منحصر به فرد است، ویلاهایی با نمای انگلیسی ست. این ویلاها با طراحی به سبک خانه های انگلیسی ساخته شده اند و در نگاه اول نظر خریداران را به خود جلب می کنند.

به ویلایی که برای معرفی به شما عزیزان در نظر گرفته ایم دقت کنید:

ویلایی دوبلکس با 670 متر زمین و 500 متر بنایی که به سبک انگلیسی ساخته شده و داخل شهرکی برند در محدوده سیسنگان نوشهر قرار دارد. تعداد خواب ها چهار عدد بوده که بصورت مستر بسیار مجهز و لوکس در اختیارتان قرار می گیرد. همانطور که مشاهده می کنید تمامی ویلا فرنیش شده با استفاده از بهترین و لوکس ترین متریال روز می باشد.

از نقاط جذاب این ویلای شهرکی در نوشهر می توان به استخر سر پوشیده آن اشاره کرد. استخری با سیستم گرمایشی و تجهیزات کامل که قابل استفاده در تمامی فصول می باشد.

همچنین مدارک ویلا اعم از سند تک برگ، جواز ساخت و پایان کار آماده تحویل به شما عزیزان است.

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، دکوراسیون داخلی این ویلا بسیار منحصر به فرد است. بدلیلی که بخش اعظم از وقت ما در فضای داخلی ویلا سپری می شود ، پس طراحی داخلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین آنچه به یک بنا روح می‌بخشد، فضای داخلی آن است. بنابراین می‌توان گفت کیفیت فضای داخلی از یک طرف تأثیر مستقیمی‌ بر نحوه انجام فعالیتهای ما در آن دارد و از طرف دیگر نگرش، احوال و شخصیت ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

خرید ویلا در نوشهر >> خرید ویلا در سیسنگان 

از آنجا که طراحی داخلی در ارتباط مستقیم با ویژگیهای روحی روانی انسان قرار دارد، طراح به هنگام طراحی فضای داخلی با دو مقوله سروکار دارد: کاربرد آن فضا، و احساس و تأثیری که می‌خواهد آن فضا بر استفاده کننده داشته باشد. طراحی داخلی ویلا طیف گوناگونی از عناصر و مؤلفه‌ها از قبیل فرم، نور، رنگ، بافت، کف، سقف، دیوار، عناصر کارکردی و تزیینی و مبلمان را در برمی‌گیرد. این عناصر ابزارهای کار طراح هستند که همگی باید بطور هماهنگ و متناسب در یک طرح مرتبط و خوشایند قرار گیرند. به طراحی داخلی این ویلا دقت کنید؛ چیدمان وسیله ها و استفاده از زیباترین و بهترین متریال برای ساخت و فرنیش ویلا باعث شده تا محیطی گرم را به ساکنین عرضه کند.

برای خرید ویلا در نوشهر مخصوصا منطقه خوش آب و هوای سیسنگان با دسترسی های سریع به دریا و جنگل میتوانید با املاک شهریارپور در ارتباط باشید

مشاوره رایگان 0114555

آگهی های مشابه

مقایسه آگهی ها

مقایسه