ویلا فول فرنیش جنگلی شهرکی در رویان کد 392

  • 8,200,000,000تومان
  • 8,200,000,000تومان

جزئیات

به روز شده در نوامبر 4, 2021 در 11:53 ق.ظ
  • کد ملک: 392
  • قیمت: 8,200,000,000تومان
  • متراژ ملک: 220
  • متراژ زمین: 400
  • اتاق خواب: 3
  • نوع ملک: ویلا
  • آدرس: مازندران - رویان
  • شماره تماس: 0114555

توضیحات

خرید ویلا جنگلی شهرکی در رویان 

خرید ویلا شمال اگر داخل شهرک باشد دارای مزیت های بسیاری ست که در ادامه به آن می پردازیم.

ویلاهای شهرکی بر خلاف ویلاهای مستقل که داخل زمین های اختصاصی ساخته می شوند، داخل زمینی با مساحت هکتاری قرار دارد که بسته به متراژ زمین در قطعات تفکیک شده بنا شده اند.

مشخصات ویلا جنگلی شهرکی

این ویلا باغ در شهرکی به مساحت 70 هکتار بنا شده، دارای 400 متر زمین و 220 متر بنای دوبلکس ، محوطه سازی اختصاصی زیبا ، 3 خواب مستر و مدارک کامل اعم از سند تک برگ، جواز ساخت و پایان کار که بصورت فول فرنیش برای فروش قرار گرفته شده.

شهرکی که این ویلا داخل آن ساخته شده به دهکده کوهستانی معروف است؛ شهرک کوهستانی که در زمینی به مساحت ۷۰ هکتار در نقطه صفر جنگلی و همجوار با جنگل قرار دارد و در ۱۰ محله و شامل ۴ هکتار مشاعات می باشد.
۳ محله از ۱۰ محله ساخته شده و یکی از محله ها به صورت کلی فروخته شده است. کلیه قطعات سند و انشعابات مختص آن قطعه را داراست ؛ زمین ها همه دارای سند تک برگ و ۱۵ درصد نیز مشاعات می باشد. ویلا های قبلی که ساخته شده است دارای یک تیپ و یک سازه و ساختارند  ولی ویلاهای جدید محدودیت ساخت و نقشه و سازه ندارند. مشاعات شهرک شامل زمین بازی ، اسکیت، تنیس، والیبال ، استخر – سونا و جکوزی روباز و سرپوشیده ، رستوران، فست فود، کافی شاپ، سوپرمارکت، مسیرپیاده روی و دوچرخه سواری، پیست اسکی است.

خرید ویلا در رویان

از قدیم که خرید ویلا در شمال باب شد ، خریداران توجهی به مدارک و امکانات اصلی یک سازه نداشته و فقط به فکر خرید ویلا بودند. رفته رفته مشکلاتی از قبیل آب، برق ،گاز ،تلفن و مجوز برایشان پیش آمد که مجبور شدند در دفعات بعدی علاوه بر سازه به مجوزهای سازه نیز دقت کنند . در مرحله بعد برای خرید ویلا در شمال علاوه بر همه این مراحل عوامل دیگری از جمله داخل بافت بودن یا نبودن آن و داشتن سند تک برگ و یا شش دانگ ثبتی مهم تلقی شد و یکی از دغدغه های خریدار به حساب می آمد، در آخر بزرگ ترین مشکل خریداران امنیت ویلا بوده، زیرا مصرف اکثر خریداران ویلا در رویان و در شمال ، در ایام تعطیل و برای استراحت و آرامش بوده و در صورتی که در شهر های خود مشغول به کار بودند ، مشکلاتی از جمله دزدی برایشان به وجو آمده، پس روی آوردند به خرید ویلاهایی که امنیت بالایی داشته باشد؛ همین امر باعث شد که سازندگان ویلا در شمال به فکر ساخت ویلا های شهرکی باشند تا این دغدغه نیز برطرف شود.

حال اگر مورد های نام برده جزو ملاک های شما برای خرید ویلا در شمال است ، ویلای معرفی شده توسط سایت املاک  شهریارپور تمامی گره های سر راه را باز کرده و موردی اوکازیون برای خریداران ویلا در رویان به حساب می آید.

مشاوره رایگان 0114555

 

آگهی های مشابه

مقایسه آگهی ها

مقایسه