فروش زمین از 240 متر تا 300 متر در نور

  • تماس بگیرید
  • تماس بگیرید

جزئیات

به روز شده در مارس 9, 2022 در 2:58 ب.ظ
  • کد ملک: 414
  • قیمت: تماس بگیرید
  • متراژ زمین: 240
  • نوع ملک: زمین
  • آدرس: مازندران - نور
  • سند: دارد

توضیحات

فروش زمین از 240 متر تا 300 متر داخل شهرک نور کد 414 :

خرید زمین از 240 متر تا 300 متر داخل شهرک نور:  خرید زمین در شمال  چندین دسته مختلف دارد؛ اما بیشترین نکته ای که قابل توجه خریداران زمین در شمال است، داخل بافت یا خارج بافت بودن زمین هاست. اگر قصد سرمایه گذاری بلند مدت دارید پیشنهاد ما به شما خرید زمین خارج بافت در شمال است. تعدادی از زمین ها در نور هستند که خارج بافتند اما بدلیل نزدیکی به بافت در زمان کوتاهی وارد بافت می شوند و اجازه ساخت به آن ها تعلق میگیرد.

مشخصات زمین:

داخل شهرکی نوپا و تازه تاسیس در نور تعدادی زمین الحاق به بافت قرار دارد که در متراژ ها و قیمت های متفاوت برای فروش گذاشته شده اند.

متراژ زمین های قابل فروش این شهرک به شرح زیر است:

یک قواره 252 متر

یک قواره 300 متر

چهار قواره 285 متر

در خیابان اول شهرک

دو  قواره 240 متر

در خیابان سوم شهرک

آیا اطلاعی در باب زمین های خارج بافت دارید؟

زمین های داخل بافت به سه دسته بافت مسکونی، باغی و زراعی تقسیم می شوند که در نقشه شهرداری قید شده اند و بنا به شرایطی اجازه ساخت دارند.

حال اگر زمین در هیچ کدام از این بافت ها نباشد زمین خارج بافت محسوب شده و به دو دسته تقسیم می شوند: داخل طرح الحاق به بافت باشند، داخل طرح الحاق به بافت نباشند.

 

حتما از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا بهترین فایل هارو به بهترین قیمت به شما معرفی کنند

مشاوره رایگان

اگر زمین در دسته اول باشند به این معناست که در نقشه جدید شهرداری داخل بافت قرار می گیرند؛ اما اگر در گزینه دوم باشند یعنی در حال حاضر در برنامه شهرداری نیست.

حال در شمال تعدادی ویلا داخل زمین های خارج بافت ساخته شده اند که انشعابات به آنها تعلق گرفته شده، این ویلاها اگر شاکی خصوصی نداشته باشند به راحتی می  توانند خرید و فروش انجام دهند.

اما برای دردسر کمتر ما به خریداران زمین در نور پیشنهاد می کنیم که این زمین ها را خریده و تا وارد شدن آن ها در بافت صبوری کنند که بعد از ساخت به مشکل بر نخورند.  خرید زمین در نور اگر خارج بافت باشد بهترین گزینه برای سرمایه گذاری دراز مدت است چون این زمین ها در ابتدا با قیمت پایین به فروش می رسند اما وقتی وارد بافت شوند قیمتشان 2 تا 3 برابر افزایش می یابد.

برای خرید زمین در نور ، رویان و نوشهر می توانید با مشاوران املاک شهریارپور همراه شوید و با مشاوره گرفتن از آن ها خریدی مطمئن انجام دهید.

آگهی های مشابه

مقایسه آگهی ها

مقایسه