زمین مسکونی مستقل نوشهر کد 370

  • 1,875,000,000تومان
  • 1,875,000,000تومان

جزئیات

به روز شده در اکتبر 14, 2021 در 4:19 ب.ظ
  • کد ملک: 370
  • قیمت: 1,875,000,000تومان
  • متراژ زمین: 250
  • نوع ملک: زمین
  • آدرس: مازندران - نوشهر
  • شماره تماس: 0114555

توضیحات

برای خرید زمین در نوشهر با همراه باشید  :

خرید زمین در شمال همیشه یکی از داغ ترین بخش های اقتصادی کل کشور بوده است. در واقع یکی از اصولی ترین و برترین سرمایه گذاری، خرید زمین در شمال است. امروزه هر کسی که مقدار سرمایه مشخصی دارد، خرید زمین اولین و منطقی ترین ایده ایست که به نظرش میرسد؛ با خرید زمین سرمایه گذاری خود را با اطمینان شروع می کند و طبق انتظار به سود دهی بالایی دست پیدا می کند.

در این بخش از سایت املاک شهریارپور به معرفی زمین مسکونی در محدوده سیسنگان می پردازیم. زمین مورد نظر به مساحت 250 متر مربع بصورت مستقل در منطقه ای جنگلی قرار دارد. با توجه به موقعیت مکانی این زمین و کارشناسی انجام شده ، قیمت در نظر گرفته شده مناسب سرمایه گذاری در این منطقه می باشد. در واقع به قیمت مناسبی برای فروش قرار گرفته شده.

یکی از دغدغه هایی که برای خرید یک زمین در شمال وجود دارد ؛ بحث کاربری آن زمین است. وقتی زمینی داخل بافت قرار نداشته باشد، هیچ گونه ساختی داخل آن مجاز نیست ؛ زمین جنگلی که معرفی شد به شما عزیزان داخل بافت مسکونی قرار دارد و در منطقه غیر بومی واقع شده است. در ضمن تمامی انشعابات آب ، برق و گاز نیز تا سر زمین آمده.

خرید زمین در نوشهر 

افرادی که قصد خرید زمین در شمال دارند ، یا قصد سرمایه گذاری دارند بصورتی که چند ماه بعد از خرید دوباره بفروشند و زمین دیگری بخرند، یا قصد استفاده شخصی دارند یعنی ویلایی داخل آن به سلیقه خود ساخته و استفاده کنند و یا سرمایه گذاری دراز مدت در ذهنشان بوده یعنی زمین های متعدد خریده و برای آینده برنامه ای روی آن پیاده کنند.

در حال حاضر منطقه رویان تا نوشهر از نظر سرمایه گذاری مورد توجه سرمایه گذاران ملکی قرار گرفته و هر روزه در حال رشد روز افزون است. حد فاصل بین رویان تا سیسنگان منطقه ای به نام وازیوار قرار دارد که شهرک سازی و ویلا سازی بسیاری در آن انجام شده؛ زمینی که املاک شهریار سازه در سایت ملکی شهریارپور به شما معرفی کردند، در این منطقه قرار دارد.

از نظر مدارک نیز  باید این نکته را متذکر شوم زمین مستقل جنگلی مورد نظر ، تمامی مدارک لازم را داراست.

در پایان تشکری از بابت توجه تان به املاک ملکی شهریارپور، به جا می آوریم.

آگهی های مشابه

مقایسه آگهی ها

مقایسه