فروش زمین 500 متری جواز دار در سیسنگان

  • تماس بگیرید
  • تماس بگیرید

جزئیات

به روز شده در دسامبر 2, 2021 در 12:03 ب.ظ
  • کد ملک: 410
  • قیمت: تماس بگیرید
  • متراژ زمین: 500
  • نوع ملک: زمین
  • آدرس: مازندران - نوشهر - سیسنگان
  • شماره تماس: 0114555

توضیحات

فروش زمین شهرکی مسکونی سیسنگان در نوشهر کد 410

 خریداران زمین در شمال به چند دسته تقسیم می شوند: دسته ای قصد سرمایه گذاری دارند , زمین را می خرند و به قیمت بالاتر می فروشند و یا زمین را در زمانی می فروشند که ارزش مالی آن چند برابر شده است.

دسته دوم برای ساخت آپارتمان زمین مسکونی میخرند و بعد از ساخت آپارتمان یا برج اقدام به فروشش می نمایند.

دسته سوم برای ساخت ویلا اقدام به خرید زمین می کنند که یا برای مصرف شخصی خود بوده و یا بفروش رسانده و برای ساخت ویلایی دیگر آماده می شوند.

زمینی که قصد معرفی آن را به شما داریم برای دسته اول و سوم مناسب است:

مشخصات زمین شهرکی در سیسنگان نوشهر : کد 410

داخل شهرکی 101 قطعه ای در محدوده سیسنگان 60 قطعه زمین مسکونی برای فروش قرار دارد که همه قطعات دارای سند تک برگ می باشند. این شهرک بزرگ مشاعات بسیار قوی ای به مساحت 8000 متر برای ساکنین در نظر گرفته است که شامل استخر، زمین بازی کودکان، پیست دوچرخه سواری، زمین تنیس، والیبال و بسکتبال، مسیر سبز برای پیاده روی و محوطه سازی بسیار شیک می باشد.

حتما از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا بهترین فایل هارو به بهترین قیمت به شما معرفی کنند

مشاوره رایگان 0114555

زمین هایی به متراژ 500 تا 1000 متر برای فروش در این شهرک قرار گرفته شده که همگی مجهز به جواز ساخت هستند و انشعابات آب و برق و گاز نیز تا سر زمین ها کشیده شده است.

برای افرادی که در دسته اول و سوم قرار دارند خرید زمین در نوشهر و داخل شهرکی معتبر توصیه می شود. زیرا اگر قصد ساخت ویلا داشته باشید، برای استفاده شخصی که بدلیل امنیت بالا خیالتان راحت است برای فروش هم معمولا تقاضای ویلای شهرکی بالاست. اگر قصد خرید زمین در نوشهر و سرمایه گذاری داشته باشید باز بدلیل تقاضای بالا مردم برای خرید زمین شهرکی به سود مالک زمین است.

اگر بدنبال خرید مطمئن و سود آورید به این گزینه فکر کنید، هم شرایط شهرک بسیار عالی ست، هم در موقعیت مکانی فوق العاده قرار دارد و هم دارای جواز ساخت و سند تک برگ است.

برای بازدید از این شهرک نیز می توانید با کارشناسان ملکی شهریارپور همراه شوید و برای  خرید زمین در شمال  اقدامات اولیه را انجام دهید.

آگهی های مشابه

مقایسه آگهی ها

مقایسه