فروش زمین 18 هزارمتری در ونوش

  • تماس بگیرید

فروش زمین 18 هزارمتری در ونوش

  • تماس بگیرید

جزئیات

به روز شده در مارس 9, 2022 در 2:58 ب.ظ
  • کد ملک: 415
  • قیمت: تماس بگیرید
  • متراژ زمین: 18000
  • نوع ملک: زمین
  • آدرس: مازندران - نوشهر - ونوش
  • سند: سند تک برگ

توضیحات

فروش زمین 18 هزارمتری ونوش کد 415

خرید زمین 18هزارمتری ونوش: خرید زمین متراژ بالا برای افرادی مناسب است که قصد شهرک سازی و یا ساخت ویلاباغ های بزرگ دارند. به متراژ این زمین توجه کنید! این زمین 18 هزار متر است و برای ساخت یک شهرک کوچک با تمامی امکانات و نگهبانی 24 ساعته مورد بسیار مناسبی ست.

سرمایه گذاران وسازندگان شهرک این مورد برای شما در نظر گرفته شده. میتوانید این زمین را خریده ، به قطعات کوچک تر تقسیم کنید و شروع به ساخت ویلا و خرید زمین کنید.

در نظر داشته باشید زمین های متراژ بالا قیمت پایین تری نسبت به زمین های قواره کوچکتر دارند؛ اما اگر شما قطعه بندی کنید می توانید هر قواره را با قیمت بالا تری بفروشید و این خود یعنی سود بالا در عین واحد.

مشخصات زمین :

زمین جنگلی به متراژ 18 هزار متر، دارای سند تک برگ، داخل بافت مسکونی، قابل تفکیک به قطعات کوچک تر، در محدوده ونوش (حوالی سیسنگان)، موقعیت مکانی عالی، چشم انداز بی نظیر کوه و جنگل، مناسب برای ساخت شهرک و یا عمارت بزرگ.

خرید قواره بزرگ در نوشهر یک مزیت دارد، آن هم کمک کردن به جاذبه گردشگری ست. وقتی اقدام به شهرک سازی کنید و داخل آن امکانات رفاهی متنوعی تدارک ببینید باعث میشود طرفداران بسیاری پیدا کرده و برای خرید زمین های این شهرک سر و دست بشکانند. همین امر باعث می شود ارزش زمین های تفکیک شده در این شهرک از قیمت عرف منطقه نیز فراتر برود. این یعنی هزینه اولیه عالی، برداشت سود چند برابری.

شما حتی می توانید برای خرید زمین در نوشهر ، قواره بزرگ ، با یکی از اقوام و یا دوستان هم شریک شده و در ساخت شهرکی زیبا و با کیفیت همکاری داشته باشید و یا با شرکتی که در امور ساخت و ساز سر رشته دارند مشارکت کنید؛ شرکت شهریار سازه ، که املاک شهریار پور بخش فروش آن را به عهده دارد، در امر ساخت شهرک و پروژه های بزرگ در شمال فعالیت گسترده ای دارند و می توانند در ساخت شهرک به شما راهنمایی کنند و یا شریک شما در امر ساخت باشند.

 

حتما از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا بهترین فایل هارو به بهترین قیمت به شما معرفی کنند

مشاوره رایگان

آگهی های مشابه

مقایسه آگهی ها

مقایسه