فروش زمین 534 متری در ونوش

  • تماس بگیرید
  • تماس بگیرید

جزئیات

به روز شده در مارس 9, 2022 در 2:57 ب.ظ
  • کد ملک: 418
  • قیمت: تماس بگیرید
  • متراژ زمین: 534
  • نوع ملک: زمین
  • آدرس: مازندران - نوشهر - ونوش
  • سند: سند تک برگ

توضیحات

فروش زمین 534 متری شهرک برند ونوش کد 418 :

خرید زمین534 متری شهرک برند ونوش: برای خرید زمین در نوشهر اگر مد نظر زمین شهرکی باشد باید به نوع شهرک نیز دقت کرد. بدلیل ساخت شهرک های گوناگون در محدوده نوشهر ، نوع شهرک برای خریداران مورد قابل توجه ایست. خیلی از سازندگان در زمین های کوچک چند ویلا ساخته و نام آن راشهرک نهادند ؛ در صورتی که شهرک خوب شهرکی ست که مساحت مناسب، محوطه سازی عالی و امنیت بالایی داشته باشد. به موردی که برای معرفی به شما در نظر گرفتیم توجه کنید:

مشخصات زمین:

اگر قصد سرمایه گذاری بلند مدت دارید با خرید زمین در شمال به خصوص منطقه ونوش راحت تر به اهداف خود برسید .

این شهرک دارای مساحت 17.900 متر مربع می باشد که به 25 قطعه در ابعاد مختلف تفکیک شده اند. از این قطعات دو زمین 671 متر و 534 متر برای فروش به ما سپرده شده است.

لازم به ذکر است که تمامی قطعات شهرک بصورت جداگانه سند تک برگ داشته و انشعابات آب، برق و گاز تا سر زمین ها کشیده شده است.

در این شهرک 6 ویلا درحال ساخت است، مشاعاتی چون استخر، کافی شاپ،آتشکده،پارکینگ عمومی و زمین بازی در اختیار ساکنین است ، جاده های عبور و مرور 6 متر و نگهبانی بصورت 24 ساعته در حال محافظت از تمامی شهرک است.

نکته جذاب این زمین ها چشم انداز آن است؛ در نظر بگیرید قبل از ساخت ویلا شما روی زمین خالی چشم انداز جنگل و دریا را دارید ، چه برسد به ساخت ویلایی دوبلکس ؛ در این صورت شما با تمام لذت می توانید در کنار همراهانتان از طبیعت زیبای شمال در ویلا لذت تمام را ببرید.

این ویلا برای سرمایه گذاران ملکی نیز مفید است؛ زیرا هم خود زمین ارزشمند بوده و بر قیمتش هر لحظه افزوده می شود و هم بعد از ساخت بدلیل برند بودن شهرک خواهان بسیاری برای خرید پیدا می کند.

با ما همراه شوید تا از این شهرک زیبا دیدن کنید و به مقصود خرید زمین در نوشهر به راحتی دست پیدا کنید.

 

حتما از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا بهترین فایل هارو به بهترین قیمت به شما معرفی کنند

مشاوره رایگان

آگهی های مشابه

مقایسه آگهی ها

مقایسه