خرید فروش برج ساحلی در شمال

خرید فروش برج ساحلی در شمال یک معامله دو سر برد میباشد چرا که سرمایه گذاری برای خرید برج ساحلی در شمال بدون ریسک و با سود دهی بسیار بالا میباشد  و علاوه بر این شما میتوانید در ایام تعطیلات به همراه خانواده در یک برج ساحلی در شمال با یک ویو فوق العاده و امکانات رفاحی و تفریحی نهایت لذت را از تعطیلات خود ببرید .

توریستی ترین شهرهای مازندران ، شهرهای نور تا نوشهر میباشد که علاوه بر  قطب گردشگری ،  وجود مراکز تجاری و تفرحی به همراه برج های ساحلی لوکس و شهرک های برند باعث تمرکز سازنده های برتر کشور در این منطقه شده است  .

همانطور که در بالا اشاره شده غرب مازندران را تا کنون با شهرک های برند آن میشناختند ولی در حال حاضر شمال را با برج های لاکچری پلاک یک دریا معرفی میکنند ، برج های ساحلی در کمترین فاصله با دریا بنا شده اند تا علاوه بر دید کامل دریا از سمت دیگر چشم انداز فوق العاده جنگل های انبوه مازندران را دارید .

مشاورین املاک شهریارپور با توجه به شناخت کامل منطقه و حضور پر سابقه در زمینه معاملات ملکی با کمترین بودجه مالی میتواند برای شما اقدام به خرید برج ساحلی داشته باشد .

دلایل خرید برج ساحلی در شمال

هر انسانی در مسیر زندگی به دنبال اهداف خاصی میگردد که کسب آرامش ، موفقیت و پیشرفت در زندگی در بین تمام افراد جامعه مشترک میباشد که علاوه سرمایه گذاری در بازار های مالی که دارای ضرر و ریسک های فراروان میباشد به دنبال سرمایه گذاری بدون ریسک یعنی معاملات ملکی هم دست میگذارد و به سمت خرید برج ساحلی در شمال ، خرید آپارتمان در شمال و خرید ویلا در شمال میپردازد تا علاوه بر رسیدن به آرامش مطلق به واسطه بکر بودن منطقه شمال ، سرمایه گذاری  مطمعنی را انجام میدهد تا هم به موفقیت برد و هم پیشرفت در زندگی را احساس کند .

برج ساحلی ادیما

 

بزرگترین پارک جنگلی خاورمیانه در نمای جنوبی و دریای خزر در نمای شمالی ، همه زیبایی های این طبیعت در این نقطه گرد هم آمدند .

دارای ۱۰ هزار متر زمین و ۸۰ هزار متر بنا و سطح اشتغال ۳ هزار متری با واحد های ۲۰۸ تا ۵۴۰ متری در ۳۶ الی ۳۷ طبقه

برج ساحلی سوما

 

برج ساحلی سوما در دو فاز در عرصه ای به مساحت ۶۵۰۰  مترمربع واقع در حدفاصل ایزدشهر و نور، با مساحت ۴۵۰۰۰ مترمربع از ۷ الی ۱۴ طبقه که با استفاده از جدیدترین و با کیفیت ترین متریال و متدهای روز مهندسی وتلفیق هنر، معماری و محیط زیست، طراحی شده و در حال ساخت می باشد که مجموعا ۱۰۰ واحد آپارتمان مسکونی و لابی های
بسیار مجلل با نمای ساحل را در خود جای داده است.